Змішувач для кухні REMER MINIMAL поворотний високий

Топ
- В наявності
- Код: N 40
7 650 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач кухонний з поворотним носиком,виконаний повністю з хромованої латуні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remer |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 10 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Лійка | Ні |
| Перемикач на фільтр | Ні |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Висота виливу | 165 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 50 мм |
| Довжина виливу | 200 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
- Ціна: 7 650 ₴


