Шланг для душа посилений з подвійним замком REMER UK

Новинка
- В наявності
- Код: 333UK150
1 020 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний душовий шланг в латунної оплітці з подвійним замком посилений.
Важкий тип шланга виготовлений для UK (United Kingdom)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Remer |
| Матеріал шланга | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Захист від зламів | Так |
| Кількість конічних гайок | 1 шт. |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Кількість циліндричних гайок | 1 шт. |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 150 см |
- Ціна: 1 020 ₴

