Поплавковий Клапан Remer для бачка унітазу 3/8 наповнювальний

Новинка
- В наявності
- Код: 174AS
306 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поплавковий клапан надійне і довговічне пристосування, що дозволяє регулювати рівень рідини в ємності.
Незважаючи на простоту конструкції, прилад є надійними інструментом, що забезпечує надходження і підтримка води на певному ( кілька видів регулювання) рівні в резервуарі.
Застосування їх дозволяє автоматизувати процес наповнення бака і регулювання заданого об'єму рідини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remer |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Діаметр різьблення першого торця | 3/8"Н |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Максимальний робочий тиск | 5 бар |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 0.1 бар |
| Напрямок потоку в клапані | Прохідне |
| Привід | Гідравлічний |
| Робоче середовище | Вода |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип клапана | Поплавковий |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 12 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина | 355 мм |
| Основні атрибути | |
| Аквастоп | Так |
| Діаметр | 20 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Зовнішня різьба | 3/4" |
| Стан | Нове |
- Ціна: 306 ₴

