Змішувач прихованого монтажу Remer Kiss два споживача

Топ продаж
- В наявності
- Код: K 09
3 978 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смеситель KISS K 09 однорычажный для душа, DN 15, для скрытого монтажа. керамический картридж Ø 40 мм. хромированная поверхность.. Включает в себя: комплект верхней монтажной части со встраиваемым механизмом.
Гарантия на изделие 5 лет!
Запатентованный картридж гарантия 1 000 000 включений!
Любая служба доставки.
Гарантия на изделие 5 лет!
Запатентованный картридж гарантия 1 000 000 включений!
Любая служба доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remer |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 12 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Прихований |
| Призначення змішувача | Універсальний |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 155 мм |
- Ціна: 3 978 ₴


