Вбудований змішувач Remer Qubika для душу біде

Топ
- В наявності
- Код: Q30
3 520 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач одинважільний для душу, DN 15 прихованого монтажу. керамічний картридж Ø 35 мм хромована поверхня. Включає: комплект верхньої монтажної частини з вбудованим механізмом.
Можна використовувати як біде.
Бездоганне італійське якість
Гарантія на виріб 5 років!
Картридж запатентований гарантія 1 000 000 включень!
Можна використовувати як біде.
Бездоганне італійське якість
Гарантія на виріб 5 років!
Картридж запатентований гарантія 1 000 000 включень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remer |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 12 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 116 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 116 мм |
- Ціна: 3 520 ₴




