Клапан електромагнітний Aqua-world 220 V 1 25 мм нормально відкритий

- В наявності
- Код: ВКл001-25о
3 080 ₴
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
Соленоїдні (електромагнітні) клапани серії KL-NX
Використання:
Соленоїдний клапан – кероване запірний пристрій. При відкритті або закритті клапана використовується електромагнітна сила соленоидной котушки, що в свою чергу приводить у рух стрижень клапана. В основному використовується для автоматичного контролю параметрів, керування технологічним процесом або дистанційного управління. Контроль температури, тиску, рівня, швидкості потоку.
Середа використання:
Воздух, Вода, Газ Тип «Нормально открытый» (O) – клапан, который при отсутствии питания находится в открытом состоянии. Тип «Нормально закрытый» (З) – клапан, который при отсутствии питания находится в закрытом состоянии.
Параметры:
Напряжение управления : 220В 50Гц/60Гц Класс защиты: IP65 Рабочая температура: -5~80*C Максимальное давление : «О» - 0,8 Mра; «З» - 1,0 Mpa ED – 100% - (катушка может находиться под напряжением без ограничений во времени)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Вид електромагнітного клапана | Прямої дії (сідлової) |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр умовного проходу | 25 мм |
| Діаметр умовного проходу, дюйм | 1" |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 80 град. |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Робоче середовище | Газоподібне середовище, Рідке середовище, Вода, Повітря, Газ |
| Стан | Новий |
| Спосіб дії | НВ (нормально відкритий) |
| Електричні параметри | |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 3 080 ₴



