Картридж для води 5 мікрон

СУПЕРЦЕНА!
- В наявності
- Оптом і в роздріб
30 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картридж виготовлений зі спіненого поліпропілену, 5 мікрон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaprom |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
- Ціна: 30 ₴

