Зворотний осмос.Система очищення води AquaFilter (6 ступенів)

- Немає в наявності
- Код: RX-RO6
7 920 ₴
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ ! ! !
Етапи очищення системою очищення води AquaFilter: RX-RO6-NN (6 ступенів):
• Картридж попереднього очищення FCPS20 – зупиняє великі частинки;
• FCCBL – вугільний картридж системи очищення води AquaFilter: RX-RO6-NN (6 ступенів);
• FCPS5 – призначений для уловлювання дрібних піщинок і механічних забруднюючих елементів;
• Мембрана 75 GPD AQM – це серце системи очищення води AquaFilter: RX-RO6-NN (6 ступенів). Вона виконує основну очищення - 99% домішок не проходить через неї і рідина набуває чистоту;
• Постфільтр AICRO – призначений покращувати смак;
• Мінералізатор AIМRO – збагачує живильную вологу калієм, магнієм, натрієм і кальцієм.
• Пластиковий бак 12 л PRO3200P – накопичувач рідини.
Купуючи систему очищення води AquaFilter: RX-RO6-NN (6 ступенів) ви купуєте свіжість і прохолоду, кришталеву чистоту і довге щасливе життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquafilter |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення очищення | Демінералізація |
| Гарантійний термін | 24 |
| Використання | Для питної води |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Вага | 8 кг |
| Число ступенів очищення | 6 |
| Глибина | 15 мм |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Ширина накопичувальної місткості | 30 мм |
| Накопичувальна місткість | Да |
| Висота накопичувальної ємності | 40 мм |
| Об'єм накопичувальної ємності | 12 л |
| Кран | Да |
- Ціна: 7 920 ₴




