Лійка для верхнього душу Grohe Euphoria 260 26455040

- В наявності
- Код: 26455040
6 999 ₴
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
Модель 26455000
Вам когда-нибудь хотелось провести каникулы на райских островах, где каждое утро вы бы наблюдали восход солнца над океаном, а пару раз в неделю наслаждались освежающим тропическим дождем, смывающим все тревоги и печали?
К сожалению, такое удовольствие для очень многих людей оказывается слишком дорогим, но сегодня у всех желающих появилась возможность хотя бы на несколько минут перенестись в идеальное место для отдыха и релакса. Имя этой новинке – тропический душ.
Ще недавно це пристрій використовувалося тільки у санаторіях, лікарнях, лазнях і спа-салонах. Водні процедури незмінно приносять нам радість, а освіжаючий душ до смаку абсолютно всім. Але якщо звична лійка передбачає лише гігієнічні процедури, то тропічний душ дарує можливість по-справжньому розслабитися, звільнитися від фізичної напруги і підняти собі настрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип насадки для душу | Верхній душ |
| Матеріал насадки | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Кількість режимів струменя | 3 |
| Діаметр душового диску | 260 мм |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Хром |
| Шланг в комплекті | Ні |
| Додаткові функції | |
| Система очищення | Так |
| Підходить для проточних водонагрівачів | Так |
| Захист від люфту | Так |
| Можливість зміни кута нахилу | Так |
| Комплектація верхнього душу | |
| Тримач | Ні |
| Шарнір | Так |
| Настінне кріплення | Ні |
- Ціна: 6 999 ₴




