Кран кульовий Aqua-World з металевою кулею 40 мм

Новинка
- В наявності
- Код: Ф8кр2-40
220 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кран кульовий з металевою кулею Aqua-World
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Тип затвору | Кульовий |
| Умовний прохід | 32 мм |
| З'єднання американка | Ні |
| Робоче середовище | Повітря, Неагресивне середовище, Вода |
| Наявність фільтра | Ні |
| Тип приєднання | Пайка |
| Максимальна робоча температура | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 25 бар |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Привід | Ручний |
| Ручний привід | Маховик |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр крана | 1 1/2" |
| Тип підключення | внутрішня-внутрішня |
| Призначення | Водопровід внутрішній |
| Вхідний діаметр | 1 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | поліпропілен/латунь |
| Виріб | крани |
| виготовлення | прямий |
- Ціна: 220 ₴

