Змішувач для ванної MAYFAIR класик гусак 320 мм

Топ продаж
- В наявності
- Код: СМ15М.22.11
1 672 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для ванної MAYFAIR довгий гусак
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Монтаж | Настінний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 320 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Довжина шланга | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип установки | Настінний |
| Призначення | ванна |
- Ціна: 1 672 ₴


