Прокладка REMER 3/4 24 мм плоска газ, вода, пар, картонна без азбесту 10 шт

Топ продаж
- В наявності
- Код: 65034-10
150 ₴/упаковка
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робоче середовище - прісна перегріта вода, насичений і перегрітий пар, сухі нейтральні і інертні гази, повітря, водні розчини солей, рідкий і газоподібний аміак, спирт, рідкий кисень і азот, важкі і легкі нафтопродукти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Remer |
| Перетин | Прямокутне |
| Робоче середовище | Рідке середовище, Неагресивне середовище, Масло, Агресивне середовище, Вода, Газ, Пар, Повітря, Нафтопродукти, Пароводяна суміш |
| Упаковка | Пачка |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Товщина | 1.8 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Розміри прокладки | |
| Діаметр | 24 мм |
| Основні | |
| Колір | Зелений |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комплектуючого для сантехніки | Прокладка |
| Матеріал прокладки | Фібра |
- Ціна: 150 ₴/упаковка


