Прокладка резиновая плоская REMER 1/2 18,5 мм 10 шт.

Топ продаж
- В наявності
- Код: 66212-10
150 ₴/упаковка
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісна гумова прокладка. ущільнення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Remer |
| Матеріал прокладки | Бутилкаучук |
| Перетин | Прямокутне |
| Робоче середовище | Рідке середовище, Неагресивне середовище, Вода, Газ, Повітря |
| Щільність | 8 г/см3 |
| Упаковка | Пачка |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр умовного проходу | 15 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Внутрішній діаметр | 10.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 18.5 мм |
| Фізичні властивості | |
| Робочий тиск | 10 МПа |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Розміри прокладки | |
| Діаметр | 18.5 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Гума |
| Тип комплектуючого для сантехніки | Прокладка |
- Ціна: 150 ₴/упаковка


