Кран кульовий кутовий AQUA-WORLD 1/2 1/2

Топ продаж
- В наявності
- Код: ВКр103-015
176 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосовується для підключення приладів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Тип затвору | Кульовий |
| Умовний прохід | 15 мм |
| З'єднання американка | Ні |
| Робоче середовище | Вода |
| Наявність фільтра | Ні |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр крана | 1/2" |
| Тип підключення | зовнішня-зовнішня |
| Вхідний діаметр | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Латунь |
| Виріб | крани |
| підключення | 15(1/2")н-20(3/4")н. |
- Ціна: 176 ₴

