Муфта універсальна Remer з двома кільцями ущільнювачів Ø 32 60 мм

Новинка
- В наявності
- Код: 15432
352 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Муфта універсальна для сифонів з двома кільцями ущільнювачів Ø 32
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remer |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Хром |
| Стан | Новий |
| Довжина | 0.06 м |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Тип комплектуючого для сантехніки | Патрубок-подовжувач |
| Діаметр підключення | 1" |
| Покриття | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура робочого середовища | 90 град. |
| Матеріал сифона | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Діаметр зливу | 32 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
- Ціна: 352 ₴


