Умывальник VIOLA 1000 L MIRASTONE BLACK SHINE Miraggio

- Немає в наявності
- Код: 8813479
2 720 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колекторна шафа зовнішня ECO ШКЗ-6 1150x580x120 (11-12)
Виробник - Україна
Розміри моделі 1150x580x120 мм
Покриття - порошкове фарбування
Колір - білий (RAL 9016)
Захист - замок з двома ключами
Призначення - для внутрішнього монтажу
Шафа колекторний призначений для розміщення розподільника опалювального контуру і центрального вузла для регулювання температури нагріву для окремих приміщень складається з:
• монтажної рами з листа х - к 0,8 мм;
• складовою рами і дверцят, лист оцинкований 0,55 мм;
• регульованих по висоті монтажних опор;
• дверцята закривається поворотним ключем;
• бічні стінки з підготовленими отворами для приєднання виходу та повернення трубопроводу.
Виробник - Україна
Розміри моделі 1150x580x120 мм
Покриття - порошкове фарбування
Колір - білий (RAL 9016)
Захист - замок з двома ключами
Призначення - для внутрішнього монтажу
Шафа колекторний призначений для розміщення розподільника опалювального контуру і центрального вузла для регулювання температури нагріву для окремих приміщень складається з:
• монтажної рами з листа х - к 0,8 мм;
• складовою рами і дверцят, лист оцинкований 0,55 мм;
• регульованих по висоті монтажних опор;
• дверцята закривається поворотним ключем;
• бічні стінки з підготовленими отворами для приєднання виходу та повернення трубопроводу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 19.4 |
| Висота діапазон, см | 11-13 см |
| Висота, мм | 122 |
| Габарити упаковки | 1020*520*180 |
| Гарантія, років | 10 |
| Глибина діапазон, см | 46-60 см |
| Глибина чаші діапазон, см | До 10 см |
| Глибина чаші, мм | 92 |
| Глибина, мм | 460 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Прихований |
| Комплектація | Умивальник, декоративна накладка на зливний отвір, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Матеріал фільтр | Mirastone |
| Мoдель | VIOLA 1000 L |
| Назва | Умивальник підвісний MIRAGGIO VIOLA L 100*46*12 Чорний 8813479 |
| Наявність крила | З крилом |
| Отвір під змішувач, шт. | 1 |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Розташування змішувача | В центрі |
| Температура експлуатації, ºC | ± 65 |
| Тип монтажу | Накладний;Підвісний;Врізний |
| Тип поверхні | Матова |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Не доступно |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина, діапазон | 92-107 см |
| Ширина, мм | 1000 |
- Ціна: 2 720 ₴


