Умывальник JESSEL 700 MIRASTONE BLACK SHINE Miraggio

- Немає в наявності
- Код: 8813466
10 479 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компакт 604 CITY NEW CLEAN ON 011 3/5 slim дюроплас
Країна виробника: Польща
Виробник: CERSANIT
Компактний округлий унітаз CITY NEW CLEAN ON обладнаний економною системою змиву 3/6 л, яка дозволяє контролювати ступінь споживання води. Компакт має горизонтальний відтік і вхід води з низу бака. У набір також входить антибактеріальна кришка з дюропласту.
Матеріал: санітарний фаянс, дюропласт
Колір: білий Cersanit White
Спосіб монтажу: підлоговий
Форма чаші: закруглена
Обідок чаші: технологія CLEAN ON
Злив бачка: 3/6
Діаметр підключення; 1/2 ″
Злив чаші: горизонтальний
Водопостачання: знизу чаші бачка
Система ліфт: так
Комплектація:
- чаша унітазу - 1 шт;
- бачок зливний - 1 шт;
- механізм для зливу води - 1 шт;
- механізм для набору води - 1 шт;
- комплект кріплень чаші унітазу - 1 шт;
- сидіння дюропластове з кришкою - 1 шт;
- комплект кріплень кришки - 1 шт;
- комплект кріплень бачка к унітазу - 1 шт.
Ширина: 36,5 см
Глибина: 67 см
Висота: 77 см
Вага брутто: 37,5 кгг
Гарантія на кераміку: 10 років
Гарантія на кришку: 2 роки
Гарантія на арматуру; 1 рік
Країна виробника: Польща
Виробник: CERSANIT
Компактний округлий унітаз CITY NEW CLEAN ON обладнаний економною системою змиву 3/6 л, яка дозволяє контролювати ступінь споживання води. Компакт має горизонтальний відтік і вхід води з низу бака. У набір також входить антибактеріальна кришка з дюропласту.
Матеріал: санітарний фаянс, дюропласт
Колір: білий Cersanit White
Спосіб монтажу: підлоговий
Форма чаші: закруглена
Обідок чаші: технологія CLEAN ON
Злив бачка: 3/6
Діаметр підключення; 1/2 ″
Злив чаші: горизонтальний
Водопостачання: знизу чаші бачка
Система ліфт: так
Комплектація:
- чаша унітазу - 1 шт;
- бачок зливний - 1 шт;
- механізм для зливу води - 1 шт;
- механізм для набору води - 1 шт;
- комплект кріплень чаші унітазу - 1 шт;
- сидіння дюропластове з кришкою - 1 шт;
- комплект кріплень кришки - 1 шт;
- комплект кріплень бачка к унітазу - 1 шт.
Ширина: 36,5 см
Глибина: 67 см
Висота: 77 см
Вага брутто: 37,5 кгг
Гарантія на кераміку: 10 років
Гарантія на кришку: 2 роки
Гарантія на арматуру; 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 8.9 |
| Висота діапазон, см | 11-13 см |
| Висота, мм | 124 |
| Габарити упаковки | 700*520*170 |
| Гарантія, років | 10 |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 100 |
| Глибина, мм | 450 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Комплектація | Умивальник, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Матеріал фільтр | Mirastone |
| Мoдель | JESSEL 700 |
| Назва | Умивальник на тумбу MIRAGGIO JESSEL 70*45*12 Чорний 8813466 |
| Наявність крила | З крилом |
| Опціонально | Донний клапан |
| Отвір під змішувач, шт. | 1 |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Розташування змішувача | В центрі |
| Температура експлуатації, ºC | ± 65 |
| Тип монтажу | Накладний;Врізний |
| Тип поверхні | Матова |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Не доступно |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина, діапазон | 61-75 см |
| Ширина, мм | 700 |
- Ціна: 10 479 ₴

