Бак Optima cal-pro для систем опалення 8л 6bar

- Немає в наявності
- Код: 0000783
760 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бак Optima cal-pro для систем опалення 8 л 6bar
Виробництво - Optima
Країна виробництва - Польща
Об'єм - 8 л.
Висота - 330 мм
Діаметр - 200 мм
Різьба патрубка - 3/4 ″
Максимальний тиск - 0.6 Мра
Максимальна температура +100 °
Застосування - розширювальні баки для систем огрівання.
Розширювальні баки Optima cal-pro служать для компенсації зміни об'єму води в замкнутих системах опалення і забезпечення постійного тиску, допомагають знизити енергоспоживання.
У замкнутих системах опалення вода не підлягає стисненню, і збільшення обсягу води внаслідок підвищення температури компенсується за допомогою розширювальної ємкості. Спочатку встановлене заводське тиск в баку тисне на діафрагму зсередини. При підвищенні температури зростаючий обсяг води тисне на мембрану і вода надходить в бак, забезпечуючи додатковий простір системі опалення. Зі зниженням температури тиск стисненого повітря повертає воду в систему. Це дозволяє системі опалення підтримувати постійний тиск і допомагає знизити енергоспоживання.
матеріали:
Корпус - вуглецева сталь
З'єднання - вуглецева сталь
Мембрана - EPDM
Колір червоний
Додаткове фарбування стійким епоксидно-поліефірним порошковим покриттям
Розміри (див. рис.)
Виробництво - Optima
Країна виробництва - Польща
Об'єм - 8 л.
Висота - 330 мм
Діаметр - 200 мм
Різьба патрубка - 3/4 ″
Максимальний тиск - 0.6 Мра
Максимальна температура +100 °
Застосування - розширювальні баки для систем огрівання.
Розширювальні баки Optima cal-pro служать для компенсації зміни об'єму води в замкнутих системах опалення і забезпечення постійного тиску, допомагають знизити енергоспоживання.
У замкнутих системах опалення вода не підлягає стисненню, і збільшення обсягу води внаслідок підвищення температури компенсується за допомогою розширювальної ємкості. Спочатку встановлене заводське тиск в баку тисне на діафрагму зсередини. При підвищенні температури зростаючий обсяг води тисне на мембрану і вода надходить в бак, забезпечуючи додатковий простір системі опалення. Зі зниженням температури тиск стисненого повітря повертає воду в систему. Це дозволяє системі опалення підтримувати постійний тиск і допомагає знизити енергоспоживання.
матеріали:
Корпус - вуглецева сталь
З'єднання - вуглецева сталь
Мембрана - EPDM
Колір червоний
Додаткове фарбування стійким епоксидно-поліефірним порошковим покриттям
Розміри (див. рис.)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263311493 |
| Вага (кг) | 16.7 |
| Висота діапазон, см | 11-13 см |
| Висота умивальника в упаковці | 16 см |
| Висота, мм | 120 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 12 х 120 х 45 см |
| Габарити упаковки | 1222*520*160 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 100 |
| Глибина, мм | 450 |
| Додаткові характеристики | Умивальник без переливу |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Комплектація | Умивальник, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 2 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | JESSEL 1200-2 |
| Назва | Умивальник на тумбу MIRAGGIO JESSEL double 12*120*45 Глянець Білий 0000783 |
| Наявність крила | Без крила |
| Опціонально | Донний клапан |
| Отвір під змішувач, шт. | 2 |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Розташування змішувача | По центру |
| Температура експлуатації, ºC | ± 65 |
| Тип монтажу | Врізний;Накладний |
| Тип поверхні | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Не доступно |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина діапазон, см | 108-123 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 123 см |
| Ширина, мм | 1200 |
- Ціна: 760 ₴







