OCTAVIA Ванна 170Х70

- Немає в наявності
- Код: 0000986
7 259 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ванна Cersanit OCTAVIA 170x70 ABS
Країна виробник: Польща
Виробник: Cersanit
Гарантія: 10 років
Форма ванної: прямокутна
Матеріал ванни: ABS пластик, акрил
Колір: білий
Ширина: 70 см
Довжина: 170 см
Висота: 43 см
Товщина акрилу: 4 мм
Об'єм: 180 л
Вага: 20,5 кг
Комплектація:
ванна,
ніжки для монтажу,
кріплення.
Загальні переваги ванн Cersanit:
- Подвійне армування - посилена каучуком та скловолокном ванна забезпечує комфорт і безпеку використання;
- Міцність і твердість поверхні;
- Стійкість до подряпин;
- Акриловый матеріал підтримує постійну температуру води на протязі більш тривалого часу;
- Комфортне використання яке надає гладка поверхня.
Країна виробник: Польща
Виробник: Cersanit
Гарантія: 10 років
Форма ванної: прямокутна
Матеріал ванни: ABS пластик, акрил
Колір: білий
Ширина: 70 см
Довжина: 170 см
Висота: 43 см
Товщина акрилу: 4 мм
Об'єм: 180 л
Вага: 20,5 кг
Комплектація:
ванна,
ніжки для монтажу,
кріплення.
Загальні переваги ванн Cersanit:
- Подвійне армування - посилена каучуком та скловолокном ванна забезпечує комфорт і безпеку використання;
- Міцність і твердість поверхні;
- Стійкість до подряпин;
- Акриловый матеріал підтримує постійну температуру води на протязі більш тривалого часу;
- Комфортне використання яке надає гладка поверхня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 12.5 |
| Висота діапазон, см | 11-13 см |
| Висота, мм | 134 |
| Габарити упаковки | 700*520*170 |
| Гарантія, років | 10 |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 110 |
| Глибина, мм | 450 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Комплектація | Умивальник, перелив, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Матеріал фільтр | Mirastone |
| Мoдель | DELLA 700 |
| Назва | Умивальник на тумбу MIRAGGIO DELLA 70*45*13 Сірий 0000986 |
| Наявність крила | З крилом |
| Опціонально | Донний клапан |
| Отвір під змішувач, шт. | 1 |
| Перелив | Є |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Розташування змішувача | В центрі |
| Температура експлуатації, ºC | ± 65 |
| Тип монтажу | Накладний;Врізний |
| Тип поверхні | Матова |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Не доступно |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина, діапазон | 61-75 см |
| Ширина, мм | 700 |
- Ціна: 7 259 ₴

