Умивальник SAN ANDREAS Miraggio

- В наявності
- Код: 0000236
14 108 ₴
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
Умивальник SAN ANDREAS MIRAGGIO зі штучного каменю - це практичне рішення для санвузла дому, готелю чи дачі.
Кругла;Чаша форма раковини гармонійно доповнить дизайн сучасної ванної кімнати.
Умивальник має Накладний тип монтажу, врахуйе че перед замовленням меблів у ванну кімнату.
Штучний камінь - твердий та довговічний матеріал. Основним компонентом суміші є мелена мармурова крихта, боксит або кварцевий пісок, які змішують з поліефірними смолами.
В структурі умивальника відсутні пори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Раковини Miramarble та Miramarble MATT покривають антибактеріальним гелем Gelcoat ISO NPG. На заключному етапі виробництва, аби отримати необхідний тип поверхні, умивальник з литого мармуру полірують спеціальною пастою.
Для отримання умивальника в індивідуальному дизайні, обирайте будь-який колір за палітрою RAL. Зверніть увагу, фарба наноситься виключно на зовнішній бік виробу.
Деякі моделі умивальників можуть бути виготовлені з кварцового піску - в чорному або сірому кольорі. Такі вироби ідеально пасуватимуть ванній кімнаті в стилі лофт.
MIRAGGIO - український бренд, що більш ніж 10 років спеціалізується на виготовленні сантехніки з литого мармуру. мрамора.
Компанія має власне виробництво, розташоване в Дніпрі. Ми використовуємо унікальне обладнання, що не має аналогів у світі.
MIRAGGIO надає 10 років гарантії на усі вироби бренду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263313855 |
| Вага (кг) | 21.5 |
| Висота діапазон, см | 32-45 см |
| Висота умивальника в упаковці | 50 см |
| Висота, мм | 440 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 44 х 44 х 44 см |
| Габарити упаковки | 550*500*500 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 14-30 см |
| Глибина чаші, мм | 300 |
| Глибина, мм | 440 |
| Додаткові характеристики | Умивальник без переливу Зливний отвір прихований |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Прихований |
| Комплектація | Умивальник, декоративна накладка на зливний отвір, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Модель умивальника | SAN ANDREAS |
| Назва | Умивальник накладний MIRAGGIO SAN ANDREAS 44*44*44 Глянець Білий 0000236 |
| Наявність крила | Без крила |
| Отвір під змішувач, шт. | Немає |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Температура експлуатації, ºC | ± 65 |
| Тип монтажу | Накладний |
| Тип поверхні | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Форма | Круглий; Чаша |
| Ширина діапазон, см | 30-45 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 55 см |
| Ширина, мм | 440 |
- Ціна: 14 108 ₴







