Умивальник SORRENTO Miraggio

- В наявності
- Код: 0000244
9 047 ₴
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
Умивальник SORRENTO MIRAGGIO зі штучного каменю - це практичне рішення для санвузла дому, готелю чи дачі.
Овальна;Чаша форма раковини гармонійно доповнить дизайн сучасної ванної кімнати.
Умивальник має Накладний тип монтажу, врахуйе че перед замовленням меблів у ванну кімнату.
Штучний камінь - твердий та довговічний матеріал. Основним компонентом суміші є мелена мармурова крихта, боксит або кварцевий пісок, які змішують з поліефірними смолами.
В структурі умивальника відсутні пори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Раковини Miramarble та Miramarble MATT покривають антибактеріальним гелем Gelcoat ISO NPG. На заключному етапі виробництва, аби отримати необхідний тип поверхні, умивальник з литого мармуру полірують спеціальною пастою.
Для отримання умивальника в індивідуальному дизайні, обирайте будь-який колір за палітрою RAL. Зверніть увагу, фарба наноситься виключно на зовнішній бік виробу.
Деякі моделі умивальників можуть бути виготовлені з кварцового піску - в чорному або сірому кольорі. Такі вироби ідеально пасуватимуть ванній кімнаті в стилі лофт.
MIRAGGIO - український бренд, що більш ніж 10 років спеціалізується на виготовленні сантехніки з литого мармуру. мрамора.
Компанія має власне виробництво, розташоване в Дніпрі. Ми використовуємо унікальне обладнання, що не має аналогів у світі.
MIRAGGIO надає 10 років гарантії на усі вироби бренду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263314500 |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота діапазон, см | 11-13 см |
| Висота умивальника в упаковці | 16 см |
| Висота, мм | 112 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 11,2 х 55 х 35,1 см |
| Габарити упаковки | 550*390*160 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | До 10 см |
| Глибина чаші, мм | 95 |
| Глибина, мм | 351 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Комплектація | Умивальник, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Модель умивальника | SORRENTO |
| Назва | Умивальник накладний MIRAGGIO SORRENTO 11,2*55*35,1 Глянець Білий 0000244 |
| Наявність крила | Без крила |
| Опціонально | Донний клапан |
| Отвір під змішувач, шт. | Немає |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Температура експлуатації, ºC | ± 65 |
| Тип монтажу | Накладний |
| Тип поверхні | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Форма | Овальний;Чаша |
| Ширина діапазон, см | 46-60 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 55 см |
| Ширина, мм | 550 |
- Ціна: 9 047 ₴







