Змішувач для умивальника Globus Lux MAIN SM-201

- В наявності
- Код: 0000586
13 892 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для умивальника Globus Lux SM-201 SUS304 високий
Характеристики:
Призначення - Для умивальника
Вид монтажу - Врізний
Вид змішувача - Одноважільний
Габариті (ВхШ) — 29 х 14.5 см
Довжина виливу - 10.8 см
Висота 24.5 см
Тип виливу - Стаціонарний
Комплектація:
- змішувач Globus Lux SM-201,
- шланги М10 * 1/2 — 2 шт.
- кріплення для змішувача - гайка з нержавійки
Термостат - Ні
Додаткові характеристики:
- Керамічний картридж
- Металевий важіль
- Швидкий монтаж
Спосіб монтажу - на 1 отвір
Матеріал - нержавіюча сталь
Колір - Нержавіюча сталь
Діаметр підключення шлангів 1/2 ″
Вага в упаковці - 1.35 кг
Вага - 1.15 кг
Країна виробник товару - Китай
Гарантія - 60 місяців офіційної гарантії від виробника.
Характеристики:
Призначення - Для умивальника
Вид монтажу - Врізний
Вид змішувача - Одноважільний
Габариті (ВхШ) — 29 х 14.5 см
Довжина виливу - 10.8 см
Висота 24.5 см
Тип виливу - Стаціонарний
Комплектація:
- змішувач Globus Lux SM-201,
- шланги М10 * 1/2 — 2 шт.
- кріплення для змішувача - гайка з нержавійки
Термостат - Ні
Додаткові характеристики:
- Керамічний картридж
- Металевий важіль
- Швидкий монтаж
Спосіб монтажу - на 1 отвір
Матеріал - нержавіюча сталь
Колір - Нержавіюча сталь
Діаметр підключення шлангів 1/2 ″
Вага в упаковці - 1.35 кг
Вага - 1.15 кг
Країна виробник товару - Китай
Гарантія - 60 місяців офіційної гарантії від виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263314678 |
| Вага (кг) | 20.1 |
| Висота діапазон, см | 14-15 см |
| Висота умивальника в упаковці | 17 см |
| Висота, мм | 140 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 14 х 80 х 40 см |
| Габарити упаковки | 820*520*170 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 115 |
| Глибина, мм | 400 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Комплектація | Умивальник, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Модель умивальника | TRIPOLI |
| Назва | Умивальник накладний MIRAGGIO TRIPOLI 14*80*40 Глянець Білий 0000586 |
| Наявність крила | Без крила |
| Опціонально | Донний клапан |
| Отвір під змішувач, шт. | Немає |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Температура експлуатації, ºC | ± 65 |
| Тип монтажу | Накладний |
| Тип поверхні | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Форма | Прямокутний;Чаша |
| Ширина діапазон, см | 76-91 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 82 см |
| Ширина, мм | 800 |
- Ціна: 13 892 ₴








