Кран декоративний садовий Remer 1/2 вентильний

- В наявності
- Код: 202 MA
1 530 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кран изготовлен из обработанной желтой тяжелой латуни.
Вес изделия 700 грамм !
Підключення 1/2 з важелем, з важкою розеткою, аератором і редукцією 3/4 для держателя шланга.
Нами докладено всіх зусиль для подання точної та правдивої інформації в описі товару. Проте джерелом інформації є виробник. Він залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробів та комплектації, які не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remer |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Покриття | Бронза |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр крана | 1/2" |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Наявність фільтра | Немає |
| Привід | Ручний |
| Робоче середовище | Вода |
| Ручний привод | Ручка важіль |
| З'єднання американка | Немає |
| Тип підключення | зовнішня-зовнішня |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 15 мм |
- Ціна: 1 530 ₴


