Теплоакумулятор TA-ТАМ-00 350 без ізоляції Thermo Alliance

- Немає в наявності
- Код: SD00047696
19 004 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Теплоакумулятор Thermo Alliance TA-ТАМ-00350 призначений для функціонування в мережах опалення та кондиціювання. Виріб виконаний у вигляді закритої посудини, яка здатна працювати під надлишковим тиском рідкого теплоносія ≤ 3 бар. Модель без теплоізоляції, проста за конструкцією, передбачає можливість приєднання до різних джерел тепла, може бути встановлена у відкритій або закритій системі. Буферний бак також є гідравлічним роздільником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TAТАМ00350 |
| Вага брутто, кг | 55 |
| Вага нетто, кг | 55 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 710х710х1960 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 720х720х1376 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1 1/4" |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектація | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Об'єм, л | 326 |
| Порт під ТЕН | 1 1/2" |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Рознесення підключення | 0 °, 90 градусів, 180 градусів |
| Теплові втрати ΔT=45К, Вт/рік | 84 |
| Тип виробу | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Товщина днів, мм | 2 |
| Товщина обичайки, мм | 2 |
| Товщина теплоізоляції, мм | Без ізоляції |
- Ціна: 19 004 ₴


