Теплоакумулятор Thermo Alliance TA-ТАМ-00 1500 (без ізоляції)

- Немає в наявності
- Код: SD00048837
63 510 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Теплоакумулятор Thermo Alliance TA-ТАМ-00 1500 — закритий резервуар великого об‘єму, усі патрубки якого забезпечені внутрішньою різьбою. Такий буферний бак призначений для накопичення, збереження та передачі теплоносія від різних джерел енергії: сонячних колекторів, твердопаливних і газових котлів, теплових насосів тощо. Пристрій оптимізує роботу опалювальної системи, виконує роль гідравлічної стрілки, може бути встановлено як в закритій, так і в відкритій інженерній мережі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TAТАМ001500 |
| Бренд | Thermo Alliance |
| Вага брутто, кг | 139 |
| Вага нетто, кг | 170 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 2200х1220х1220 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 2055х1120х1120 |
| Гарантія | 60 міс. |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/2 |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектація | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Об'єм, л | 1357 |
| Порт під ТЕН | 1" 1/2 |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Рознесення підключення | 0 °, 90 градусів, 180 градусів |
| Теплові втрати ΔT=45К, Вт/рік | 145 |
| Тип виробу | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Товщина днів, мм | 3 |
| Товщина обичайки, мм | 2 |
| Товщина теплоізоляції, мм | Без ізоляції |
- Ціна: 63 510 ₴


