Теплоакумулятор TA-ТАМ-00 750 л (без ізоляції) TAТАМ00750 Thermo Alliance

- Немає в наявності
- Код: SD00047698
35 028 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Теплоакумулятор Thermo Alliance TA-ТАМ-00 750 - закритий резервуар, всі патрубки якого забезпечені внутрішнім різьбленням. Рознесення (кут) підключення - 180 °. Такий накопичувач розрахований працювати під надлишковим тиском рідкого носія ≤ 3 бара. Функція виробу – накопичувати, зберігати та передавати теплоносій, тим самим забезпечуючи оптимальну та безпечну експлуатацію різних джерел тепла в одній інженерній мережі. Підходить як для відкритих, так закритих систем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TAТАМ00750 |
| Бренд | Thermo Alliance |
| Вага брутто, кг | 99 |
| Вага нетто, кг | 91 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 2155х960х960 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 1744х910х910 |
| Гарантія | 60 міс. |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/2 |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектація | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Об'єм, л | 734 |
| Порт під ТЕН | 1" 1/2 |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Рознесення підключення | 0 °, 90 градусів, 180 градусів |
| Теплові втрати ΔT=45К, Вт/рік | 105 |
| Тип виробу | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Товщина днів, мм | 2 |
| Товщина обичайки, мм | 2 |
| Товщина теплоізоляції, мм | Без ізоляції |
- Ціна: 35 028 ₴


