Радіатор сталевий Thermo Alliance 22 тип 600х1200 бічне підключення

- Немає в наявності
- Код: SD00040161
9 158 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор сталевий Thermo Alliance 22 тип 600×1200 мм з боковим підключенням (арт. TA226001200K) — панельний радіатор з двома панелями та двома конвекторами, призначений для настінного монтажу в автономних системах опалення. Тепловіддача — 2545 Вт. Радіатор витримує температуру до 95 °C і тиск до 10 бар. Товщина сталі — 1,2 мм. У комплекті — кран Маєвського, заглушка та набір кронштейнів для настінного кріплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TA226001200K |
| Вага брутто, кг | 32,69 |
| Вага нетто, кг | 33,29 |
| Вид підключення | Настінний |
| Висота конвекційної решітки, мм | 500 |
| Висота, мм | 600 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 1220x120x620 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 1200х100х600 |
| Гарантія | 10 років |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Колір | Білий, RAL 9016 |
| Комплектація | Кран Маєвського, заглушка, комплект кронштейнів для настінного кріплення |
| Кран Маєвського | Є |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Турція |
| Кількість теплоносія в радіаторі, л | 6,67 |
| Міжосьова відстань підключення, мм | 545 |
| Місце експлуатації | Автономна система опалення |
| Робоча температура, °З | До 95 °C |
| Робочий тиск, bar | До 10 bar |
| Тепловіддача, Вт | 2545 |
| Термостатичний клапан | Не має |
| Тип | 22 |
| Тип виробу | Панельний радіатор |
| Товщина сталі, мм | 1,2 |
| Ширина, мм | 1200 |
- Ціна: 9 158 ₴






