Перехідник чавунний (50х40) 2"Вх1 1/2"З для труб КЧ3125040

- Немає в наявності
- Код: SD00022029
342 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перехідник редукційний (50х40) 2"x 11/2"н чавун КЧ3125040 призначений для з'єднання труб різних діаметрів. Виготовлений із високоміцного чавуну, що гарантує довгий термін служби та стійкість до корозії. Підходить для водопровідних та опалювальних систем.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | КЧ3125040 |
| Виробник | Чавун |
| Вага брутто, кг | 0,380 |
| Вага нетто, кг | 0,357 |
| Вид підключення | Різьблення |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура, °C | 175°C |
| Максимальний робочий тиск, бар | 16 бар |
| Матеріал | Чавун |
| Номінальний тиск PN | PN16 |
| Робоча температура, °C | 120°C |
| Розмір підключення | 2"x1 1/2" |
| Різьба | Внутрішня/Зовнішня |
| Серія | КЧ312 |
| Тип виробу | Перехід редукційний |
- Ціна: 342 ₴


