Змішувач для умивальника Aqua-World чорний прихований монтаж

- В наявності
- Код: СМ35БМ.17.3
3 872 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вироби виготовлені за технологією "Mirror Light"- тришарове гальванічне покриття, яке забезпечує водовідштовхувальні властивості.
Відсутність свинцю в сировині і матеріалах, а також внутрішнє антикорозійне покриття.
Нами докладено всіх зусиль для подання точної та правдивої інформації в описі товару. Проте джерелом інформації є виробник. Він залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробів та комплектації, які не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 12 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Прихований |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 65 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 7 років |
| Глибина, мм | 170 |
| Матеріал | Латунь |
| Призначення | умивальник |
| Тип установки | Настінний |
| виготовлення | прихований монтаж |
- Ціна: 3 872 ₴


