Полиця для рушників Aqua-World 650 мм чорна 4+1 перекладини

Новинка
- В наявності
- Код: КСА007.09.1В
4 180 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця для рушників 4+1 перекладини
Нами докладено всіх зусиль для подання точної та правдивої інформації в описі товару. Проте джерелом інформації є виробник. Він залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробів та комплектації, які не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Місткість рушників | 4 і більше |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип тримача | Поперечина |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 645 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип установки | Настінний |
| Виріб | полиці |
| Довжина, мм | 600 |
- Ціна: 4 180 ₴



