Утримувач туалетного паперу Aqua-World чорний

Новинка
- В наявності
- Код: КСА007.05В
2 332 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Утримувач туалетного паперу чорний
Нами докладено всіх зусиль для подання точної та правдивої інформації в описі товару. Проте джерелом інформації є виробник. Він залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробів та комплектації, які не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Місткість рулонов | 1 |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Наявність кришки | Так |
| Підставка для запасного рулону | Ні |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | тримачі |
| Тип установки | Настінний |
- Ціна: 2 332 ₴


