Вішалка-гачок Aqua-World подвійна чорна

Новинка
- В наявності
- Код: КСА007.01В
836 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вішалка для рушників і халатів в санвузол.
Гарантія 7 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Місткість рушників | 2 |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип тримача | Вішалка |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 55 мм |
| Стан | Нове |
- Ціна: 836 ₴


