Шланг для душа 150 см чорний матовий BLACK MOON

Новинка
- В наявності
- Код: СМ35БМ.1.3
572 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Параметри:
Посилений подвійний оплітка. Поворотний 360*- захист від перегинів.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр конічної гайки | 1/2" |
| Діаметр циліндричної гайки | 1/2" |
| Довжина | 1500 мм |
| Захист від зламів | Так |
| Кількість конічних гайок | 1 шт. |
| Кількість циліндричних гайок | 1 шт. |
| Матеріал шланга | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Емаль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | неірж. сталь |
- Ціна: 572 ₴

