Колектор SD Forte 1" 11 виходів SF002W11

- Немає в наявності
- Код: SD00039972
12 420 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колектор терморегулювальний SD Forte 1 "на 11 виходів виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі. Розмір підключення виходів на контури 3/4". Гребінці такого типу зазвичай встановлюють в системах радіаторного опалення, рідше – для теплої підлоги. Основний матеріал виготовлення - латунь, покриття - хромоване. Форма кронштейнів робить зручною встановлення колектора в ніші на стіні або в колекторній шафі, приєднання трубопроводів інженерної системи обігріву.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SF002W11 |
| Вага брутто, кг | 7,3 |
| Вага нетто, кг | 5,67 |
| Відстань між осями виходів, мм | 50 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 65х680х330 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 315х550х92 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість контурів | 11 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Матеріал | Латунь |
| Наявність насоса | Немає |
| Покриття | Хром |
| Призначення | Система радіаторного опалення |
| Розмір підключення до системи | 1" |
| Розмір підключення контуру | 3/4" |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Серія | SF002W |
| Тип вибору | Колектор |
- Ціна: 12 420 ₴



