Колектор терморегулювальний SD Plus 1" 12 виходів SD236W12

- Немає в наявності
- Код: SD00021401
6 815 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колектор терморегулювальний SD Plus 1" 12 виходів SD236W12
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SD236W12 |
| Бренд | SD Plus |
| Вага нетто, кг | 8,464 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість контурів | 12 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Матеріал | Латунь |
| Наявність насоса | Немає |
| Покриття | Хром |
| Призначення | Система радіаторного опалення |
| Розмір підключення до системи | 1" |
| Розмір підключення контуру | 3/4" |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Серія | SD236W |
| Тип вибору | Колектор |
- Ціна: 6 815 ₴

