Гранітна кухонна мийка Adamant СВІТЛО SLIM СІРИЙ — 09

- В наявності
4 114 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гранітна мийка ADAMANT SLIM, виготовлена з міцного, високотехнологічного, екологічно чистого матеріалу, що складається з 80% кварцового піску, гранітної крихти, мармурової крихти та 20% з'єднувальних смол. Мийка гранітна жаростійка та витримує до +280 °C, а також стійка до ударів, подряпин, барвників. Мийка гранітна ADAMANT SLIM — дуже містка та глибока. Її розміри — 620х435 мм і глибина — 200 мм.
Керамічні мийки зроблені за технологією SOLID SURFACE — технологія виготовлення виробів на основі поліефірної смоли та спеціально підготовлених натуральних наповнювачів без використання гелькоутної поверхні. У складі використовуються кварцові піски високої якості. Продукція виготовлена за цією технологією, має високу стійкість до впливу більшості кислот, лугів та інших активних хімічних реагентів, крім того, штучний камінь гігієнічний унаслідок браку пор, віруси й бактерії не мають можливості розмножуватися на поверхні. Водночас виріб має високу міцність, термостійкість і має привабливий зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Діаметр зливного отвору | 1 1/2" |
| Довжина мийки | 620 мм |
| Довжина чаші мийки | 340 мм |
| Ширина мийки | 435 мм |
| Ширина чаші мийки | 355 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 450 мм |
- Ціна: 4 114 ₴



