Гранітна кухонна мийка Adamant SUN IVORY-08

- В наявності
2 964 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гранітна мийка ADAMANT SUN 510 виготовлена з міцного матеріалу, що складається з 80% кварцового піску, гранітної крихти, мармурової крихти та, який стійкий до перепаду температури та 20% сполучних смол, який стійкий до перепаду температури та подряпинам, а також є ударостійким, що неабияк продовжить термін експлуатації мийки. Вибравши мийку гранітну ADAMANT SUN 510 Ви купуєте не тільки корисну річ, але й стильну прикрасу для Вашої кухні.
Керамічні мийки зроблені за технологією SOLID SURFACE — технологія виготовлення виробів на основі поліефірної смоли та спеціально підготовлених натуральних наповнювачів без використання гелькоутної поверхні. У складі використовуються кварцові піски високої якості. Продукція виготовлена за цією технологією, має високу стійкість до впливу більшості кислот, лугів та інших активних хімічних реагентів, крім того, штучний камінь гігієнічний унаслідок браку пор, віруси й бактерії не мають можливості розмножуватися на поверхні. Водночас виріб має високу міцність, термостійкість і має привабливий зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7 кг |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Кругла |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Діаметр мийки | 510 мм |
| Діаметр зливного отвору | 1 1/2" |
| Діаметр чаші мийки | 370 мм |
- Ціна: 2 964 ₴


