Гранітна кухонна мийка Adamant NEW LINE PLUS

- В наявності
6 474 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гранітна мийка ADAMANT NEW LINE PLUS, виготовлена з міцного, високотехнологічного, екологічно чистого матеріалу, що складається з 80% кварцового піску, гранітної крихти, мармурової крихти та 20% сполучних смол. Мийка гранітна жаростійка та витримує до +280 °C, а також стійка до ударів, подряпин, барвників. Мийка гранітна ADAMANT NEW LINE PLUS — дуже містка та глибока. Її розміри — 975 мм x 495 мм і глибина — 235 мм.
Керамічні мийки виготовлені за технологією SOLID SURFACE — технологія виготовлення виробів на основі поліефірної смоли та спеціально підготовлених натуральних наповнювачів без використання гелькоутної поверхні. У складі використовуються кварцові піски високої якості. Продукція виготовлена за цією технологією, має високу стійкість до впливу більшості кислот, лугів та інших активних хімічних реагентів, крім того, штучний камінь гігієнічний унаслідок браку пор, віруси й бактерії не мають можливості розмножуватися на поверхні. Водночас виріб має високу міцність, термостійкість і має привабливий зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція мийки | Півторачашева з крилом |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 230 мм |
| Діаметр зливного отвору | 1 1/2" |
| Довжина мийки | 980 мм |
| Довжина чаші мийки | 340 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Ширина чаші мийки | 440 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | 15 колірних рішень. Світло сірий, Слонова кістка, Коричневий відтінок червоного, Бежевий, Білий, Графіт, Коричневий, Кавовий, Сірий, Кремовий, Пісочний, Чорний з вкрапленням, Чорний без вкраплень, Чорний металік. |
- Ціна: 6 474 ₴










