Гранітна кухонна мийка Adamant NEW LINE

- В наявності
4 538 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гранітна мийка ADAMANT NEV LINE 790X500X235 — оборотна чаша та крило класичного дизайну з чіткими прямокутними формами З особливостей варто зазначити: найглибніша чаша 235 мм, передбачені вузькі заглиблення для стікання води. Виготовлена з міцного, високотехнологічного, екологічно чистого матеріалу, що складається з 80% кварцового піску, гранітної крихти, мармурової крихти та 20% з'єднувальних смол. Мийка гранітна жаростійка та витримує до +280 °C, а також стійка до ударів, подряпин, фарбувальних елементів і ультрафіолету.
Керамічні мийки зроблені за технологією SOLID SURFACE — технологія виготовлення виробів на основі поліефірної смоли та спеціально підготовлених натуральних наповнювачів без використання гелькоутної поверхні. У складі використовуються кварцові піски високої якості. Продукція виготовлена за цією технологією, має високу стійкість до впливу більшості кислот, лугів та інших активних хімічних реагентів, крім того, штучний камінь гігієнічний унаслідок браку пор, віруси й бактерії не мають можливості розмножуватися на поверхні. Водночас виріб має високу міцність, термостійкість і має привабливий зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 235 мм |
| Діаметр зливного отвору | 1 1/2" |
| Довжина мийки | 780 мм |
| Довжина чаші мийки | 340 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Ширина чаші мийки | 440 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | 15 колірних рішень. Світло сірий, Слонова кістка, Коричневий відтінок червоного, Бежевий, Білий, Графіт, Коричневий, Кавовий, Сірий, Кремовий, Пісочний, Чорний з вкрапленням, Чорний без вкраплень, Чорний металік. |
- Ціна: 4 538 ₴










