Кухонна мійка TULUZA шоколад

- Немає в наявності
2 680 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 8,2 кг |
| Виробник | ТОВ Укркомпозит+ |
| Висота | 204 мм |
| Гарантія | 10 років |
| Діаметр зливного отвору | 45 |
| Колір | Шоколад |
| Комплектація | Кухонна мийка, сифон одинарний з переливом, кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Mirastone |
| Мoдель | TULUZA |
| Наявність крила | Без крила |
| Отвір під змішувач | Відсутній |
| Отвір під перелив | Є |
| Температура експлуатації | Від -70 до +70 |
| Тип монтажу | накладний |
| Товари в акції | Розпродаж |
| Товщина стінки | Від 10 до 14 мм |
| Торговельна марка | MIRAGGIO™ |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 2 680 ₴


