Ванна TASMANIA MATT

- В наявності
61 426 ₴
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
Miraggio має великий вибір окремо стоячих ванн. Ванна TASMANIA MATT з литого мармуру - це окремий вид мистецтва. Литий мармур — твердий та довговічний матеріал. Основним компонентом суміші є мелена мармурова крихта, яку змішують з поліефірними смолами. Ванна TASMANIA MATT з литого мармуру на зовнішній поверхні покривається антибактеріальним гелем Gelcoat ISO NPG, який робить стійкими до впливу зовнішніх чинників.
На прикінцевому етапі виробництва, для отримання глянцевого блиску, Ванна TASMANIA MATT з литого мармуру полірується спеціальною пастою. Глянцеві вироби невибагливі у повсякденному житті та не потребують додаткового догляду.
Характеристики литого мармуру:
- Довговічність матеріалу. Покриття виробів та безпосередньо матеріал, з якого виготовляється сантехніка, забезпечують довгий термін експлуатації сантехнічних виробів. Ванни з литого мармуру є ремонтопридатними, стійкими до фарбників і сонячного проміння.
- Вишуканість дизайну. Структура матеріалу дозволяє використовувати найрізноманітніші форми та вигини під час моделювання виробів. Саме тому ми можемо надати покупцеві різнопланові моделі на будь-який смак.
- Збереження тепла. Відмінною властивістю матеріалу є низька теплопровідність. Вироби, які ми виготовляємо, тривалий час зберігають оптимальну температуру. Їх поверхня завжди тепла на дотик і це забезпечує комфортне перебування у ванні.
- Антибактеріальне покриття. Кожен виріб покривається захисним шаром — антибактеріальним гелем Gelcoat ISO NPG. Це покриття перешкоджає розмноженню шкідливих бактерій і мікробів на поверхні виробів.
- Шумоізоляція. Відсутність звуку падаючої води на поверхню виробу значно підвищує комфорт та зручність під час користування сантехнічними виробами.
Ванна TASMANIA MATT з литого мармуру може бути виконана в будь-якому кольорі з палітри RAL. Проте, зауважимо, що фарбується лише зовнішня поверхня виробу.
Всі моделі ванн Miraggio комплектуються сифонами фінського виробництва та мають гарантію від виробника 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 126 кг |
| Висота | 573 мм |
| Гарантія | 10 років |
| Діаметр зливного отвору | 55 |
| Комплектація | Ванна, сифон, інструкція, гарантійний талон |
| Країна | Україна |
| Матеріал | Miramarble Matt |
| Мoдель | TASMANIA |
| Перелив | Є;Відсутній |
| Розташування зливного отвору | На дні, в центрі |
| Температура експлуатації | Від -70 до +70 |
| Тип монтажу | Вбудована |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина стінки | Від 20 до 25 мм |
| Торговельна марка | MIRAGGIO™ |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 61 426 ₴




