Кухонна мийка LAPAS біла з 2 отворами під змішувач

- В наявності
4 835 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17,4 кг |
| Виробник | ТОВ Укркомпозит+ |
| Висота | 203 мм |
| Гарантія | 10 років |
| Діаметр зливного отвору | 45 |
| Комплектація | Кухонна мийка, сифон подвійний з переливом, кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 2 |
| Матеріал | Mirastone |
| Мoдель | LAPAS |
| Наявність крила | З крилом |
| Отвір під змішувач | Відсутній |
| Отвір під перелив | Є |
| Температура експлуатації | Від -70 до +70 |
| Тип монтажу | накладний |
| Товари в акції | Акційний товар |
| Товщина стінки | Від 10 до 14 мм |
| Торговельна марка | MIRAGGIO™ |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 4 835 ₴

