Вентилятор осьовий 450 мм металевий VAM 4Е 450 без обіду

Новинка
- В наявності
- Код: 0429
6 072 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор осьовий VAM 4Е 450 В металевому корпусі застосовують для охолодження і обдування різних установок і обладнання, а також для вентиляції приміщень різного призначення. Осьовий вентилятор надійний, простий в обслуговуванні, тихий і довговічний. Сила струму 0.95 А.
ДЛЯ ОПТОВИХ ПОКУПЦІВ ДІЄ СИСТЕМА ЗНИЖОК
.
| модель |
Напруга/Частота V/Hz |
Потужність W |
Продуктивність
m3/h |
Тиск повітря
Pa |
Оберти двигуна
r/min |
Рівень шуму Db(A) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VAM 2E 200 B | 220/50 | 65 | 780 | 90 | 2700 | 50 |
| VAM 2E 250 B | 220/50 | 140 | 1025 | 90 | 2600 | 56 |
| VAM 2E 300 B | 220/50 | 180 | 2250 | 100 | 2600 | 62 |
| VAM 4E 350 B | 220/50 | 120 | 2300 | 90 | 1400 | 65 |
| VAM 4E 400 B | 220/50 | 190 | 3500 | 100 | 1400 | 65 |
| VAM 4E 450 B | 220/50 | 280 | 4500 | 110 | 1380 | 68 |
| VAM 4E 500 B | 220/50 | 370 | 6500 | 125 | 1380 | 72 |
Размір:

| модель |
A |
B |
D |
L |
L1 | L2 | G |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VAM 2E 200 B | 200 | 220 | 250 | 86 | 45 | 123 | 7 |
| VAM 2E 250 B | 250 | 270 | 320 | 102 | 70 | 137 | 7 |
| VAM 2E 300 B | 300 | 320 | 360 | 118 | 75 | 144 | 7 |
| VAM 4E 350 B | 350 | 375 | 425 | 138 | 80 | 162 | 9 |
| VAM 4E 400 B | 400 | 425 | 470 | 150 | 90 | 174 | 9 |
| VAM 4E 450 B | 450 | 475 | 522 | 163 | 90 | 187 | 9 |
| VAM 4E 500 B | 500 | 525 | 570 | 164 | 90 | 188 | 9 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Venus |
| Країна виробник | Словаччина |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 475 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 187 мм |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Споживана потужність | 210 Вт |
| Витрата повітря | 4400 куб. м/час |
| Швидкість обертання | 1380 об/мин |
| Спосіб установки | Універсальний |
| Колір | Чорний |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 6 072 ₴









