Столешница на тумбу из литого мрамора

Новинка
- В наявності
- Код: МАс-0135SP
6 600 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вироби з литого мармуру це: ідеально рівна поверхня і грані, висока механічна міцність, стійкість до стирання, якість кольору, чудові водовідштовхувальні властивості, тривалий термін служби.
Параметри:
Літій мармур - матеріал на основі мармурової пудрити і поліефірної (акрилової) смоли. У виробництві використовується тільки високоякісна корейська сировина.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина | 1350 мм |
| Матеріал | Мармур |
| Призначення | Для ванної |
| Структура поверхні | Глянець |
| Тип | Стільниця |
| Товщина | 50 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 84 |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Нове |
- Ціна: 6 600 ₴

