Панель змиву Viega PrevistaStyle 20, пластик чорний матовий (796389)

- Немає в наявності
- Код: 000006100
5 669 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Панель змиву для унітазів VIEGA Prevista 796389
- для наступних випадків застосування і використання з наступною продукцією: все бачки прихованого монтажу Prevista
- для ревізійної шахти глибиною> 60 мм
- пластик
- ручна активація змиву, можливість установки спереду або зверху, 2-х режимний змив
Комплектація:
комплект штовхачів, кріплення
Габарити в упаковці (ВхШхГ): 23.5 х 14 х 4 см
Вага в упаковці: 0.27 кг
Габарити панелі (ВхШхГ): 22 х 13 х 3 см
Вага панелі: 0.165 кг
- для наступних випадків застосування і використання з наступною продукцією: все бачки прихованого монтажу Prevista
- для ревізійної шахти глибиною> 60 мм
- пластик
- ручна активація змиву, можливість установки спереду або зверху, 2-х режимний змив
Комплектація:
комплект штовхачів, кріплення
Габарити в упаковці (ВхШхГ): 23.5 х 14 х 4 см
Вага в упаковці: 0.27 кг
Габарити панелі (ВхШхГ): 22 х 13 х 3 см
Вага панелі: 0.165 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 125 кг |
| Висота | 565 мм |
| Гарантія | 10 років |
| Діаметр зливного отвору | 55 |
| Комплектація | Ванна, сифон, інструкція, гарантійний талон |
| Країна | Україна |
| Матеріал | Miramarble Matt |
| Мoдель | PROVIDENCE |
| Перелив | Відсутній |
| Розташування зливного отвору | На дні, в центрі |
| Температура експлуатації | Від -70 до +70 |
| Тип монтажу | Вільностояча;Над пральною машиною;Врізний |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина стінки | Від 20 до 25 мм |
| Торговельна марка | MIRAGGIO™ |
| Форма | Овальна |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 5 669 ₴


