Ванна PROVIDENCE глянцева, без переливу

- Немає в наявності
- Код: 000006099
6 631 ₴
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
Miraggio має великий вибір окремо стоячих ванн. Ванна PROVIDENCE глянцева, без переливу з литого мармур - це окремий вид мистецтва. Літій розчин — твердий та довговічний матеріал. Основним компонентом суміші є мелена мармурова крихта, яку змішують з поліефірними смолами. Ванна PROVIDENCE глянцева, без переливу з литого мармур на зовнішній поверхні покривається антибактеріальним гелем Gelcoat ISO NPG, який робить стійкими до впливу зовнішніх чинників.
На прикінцевому етапі виробництва, для отримання глянсового блиску, Ванна PROVIDENCE глянцева, без переливу з литого мармур полірується спеціальною пастою. Глянцеві вироби невибагливі у повсякденному житті та не потребують додаткового догляду.
Характеристики литого мармур:
- Довговічність матеріалу. Покриття виробів та безпосередньо матеріал, з якого виготовляється сантехніка, забезпечують довгий термін експлуатації сантехнічних виробів. Ванни з литого мармур є ремонтопридатними, стійкими до фарбників і сонячного проміння.
- Вишуканість дизайну. Структура матеріалу дозволяє використовувати найрізноманітніші форми та вігіні під час моделювання виробів. Саме тому ми можемо надати покупцеві різнопланові моделі на будь-який смак.
- Збереження тепла. Відмінною властивістю матеріалу є низька теплопровідність. Вироби, які ми виготовляємо, тривалий час зберігають оптимальну температуру. Їх поверхня завжди тепла на дотик і це забезпечує комфортне перебування у ванні.
- Антибактеріальне покриття. Кожен виріб покривається захисним шаром — антибактеріальним гелем Gelcoat ISO NPG. Це покриття перешкоджає розмноженню шкідливих бактерій і мікробів на поверхні виробів.
- Шумоізоляція. Відсутність звуку падаючої води на поверхню виробу значно підвищує комфорт та зручність під час користування сантехнічними виробами.
Ванна PROVIDENCE глянцева, без переливу з литого мармур може бути виконана в будь-якому кольорі з палітри RAL. Проте, зауважимо, що фарбується лише зовнішня поверхня виробу.
Всі моделі ванн Miraggio комплектуються сифонами фінського виробництва та мають гарантію від виробника 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Виробник | Globus Lux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 125 кг |
| Висота | 565 мм |
| Гарантія | 10 років |
| Діаметр зливного отвору | 55 |
| Комплектація | Ванна, сифон, інструкція, гарантійний талон |
| Країна | Україна |
| Матеріал | Литий мармур |
| Мoдель | PROVIDENCE |
| Об'єм загальний | Врізний;Над пральною машиною;Вільностояча |
| Перелив | Відсутній |
| Розташування зливного отвору | На дні, в центрі |
| Температура експлуатації | Від -70 до +70 |
| Тип поверхні | Глянсова |
| Товщина стінки | Від 20 до 25 мм |
| Торговельна марка | MIRAGGIO™ |
| Форма | Овальна |
- Ціна: 6 631 ₴

