Умивальник FARO R GRAY MIRASTONE

- Немає в наявності
- Код: 000005890
1 092 ₴
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
Умивальник FARO R GRAY MIRASTONE з литого мармур MIRAGGIO. Літій розчин — твердий та довговічний матеріал. Основним компонентом суміші є мелена мармурова крихта, яку змішують з поліефірними смолами. Раковина покривається антибактеріальним гелем Gelcoat ISO NPG, який робить виріб міцним та білосніжним.
На прикінцевому етапі виробництва, аби отримати глянцевий блиск, Умивальник FARO R GRAY MIRASTONE з литого мармур полірується спеціальною пастою. Глянцевий виріб невибагливий у повсякденному житті.
Для отримання індивідуального дизайну сантехніки, ви можете обрати будь-який відтінок з палітри RAL, який наноситься на зовнішню поверхню продукції. Умивальник FARO R GRAY MIRASTONE з литого мармур також може мати кольоровий глянцевий фініш.
Прямокутна форма раковини гармонійно впишеться в будь-який дизайн сучасної ванної кімнати.
Умивальник має Підвісний тип монтажу, врахуйте це перед замовленням меблів.
Деякі моделі умивальників можуть виготовлятися з кварцового піску (варіація моделей обмежена) та мати чорне або сіре забарвлення. Такі вироби чудово підійдуть для дизайну в стилі лофт.
MIRAGGIO - український бренд, який вже понад 10 років спеціалізується на виготовленні сантехніки з литого мармур.
Компанія має власне виробництво, яке розташоване у місті Дніпро. Ми використовуємо унікальне обладнання, якому немає аналогів у світі.
Кожен виріб - це неповторний шедевр, над яким працювала команда дизайнерів та технологів. Кожна дрібниця ретельно продумана, адже нашою філософією є дизайн та виробництво витонченої та одночасно практичної в повсякденному житті сантехніки. Виробник надає 10 років гарантії на всі свої вироби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Mirastone Technology | Сірий |
| Вага | 6,2 кг |
| Висота | 100 мм |
| Гарантія | 10 років |
| Довжина | Литий мармур |
| Діаметр зливного отвору | 45 |
| Комплектація | Умивальник, інструкція, гарантійний талон |
| Країна | Україна |
| Кількість отворів для змішувача | 1 |
| Кількість чаш | 1 |
| Мoдель | FARO |
| Наявність крила | Без крила |
| Опціонально | Донний клапан;Донний клапан |
| Отвір під змішувач | Є |
| Отвір під перелив | Відсутній |
| Розташування змішувача | Збоку |
| Температура експлуатації | Від -70 до +70 |
| Тип монтажу | Підвісний |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина стінки | Від 10 до 14 мм |
| Торговельна марка | MIRAGGIO™ |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 092 ₴


