Полотенцесушитель водяній змійка хромований 500 мм (3 коліна.)

Топ продаж
- Немає в наявності
- Код: ТП902
1 628 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушникосушки (радіатори для ванних кімнат) - призначені для сушки рушників і обігріву приміщень.
Робоче середовище- гаряча вода (система опалення під тиском або система гарячого водопостачання). Підключення знизу- бажано встановити регулюючу арматуру. Підключення зверху- необхідно встановити повітряний клапан і заглушку.
Поворот: 180 градусів
Діаметр сполучних різьблень : 1/2"(15)
Регулювання температури : ручне
Робоче середовище- гаряча вода (система опалення під тиском або система гарячого водопостачання). Підключення знизу- бажано встановити регулюючу арматуру. Підключення зверху- необхідно встановити повітряний клапан і заглушку.
Параметри:
Робочий тиск, PN: 16 barПоворот: 180 градусів
Діаметр сполучних різьблень : 1/2"(15)
Регулювання температури : ручне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Можливість повороту секції | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Випробувальний тиск | 30 бар |
| Кількість секцій | 3 |
| Колір | Хром |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Бічне |
| Тип рушникосушки | Водяний |
| Кут повороту | 180 град. |
| Форма рушникосушки | Змійка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Міжосьова відстань | 600 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 600 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Ні |
| Кран Маєвського | Ні |
| Кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Ширина, мм | 500 |
| підключення | 15(1/2'') |
- Ціна: 1 628 ₴




