Мийка кухонна неіржавіюча сталь декор/сатин NAPOLI 780*500 мм

Топ продаж
- В наявності
- Код: ММ023-CП
2 596 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямокутна форма мийки дозволяє монтувати її на прямій ділянці стільниці уздовж стіни.
Підходить для кухонь великих розмірів.
Мийка має дві чаші і крило. Велика чаша для миття посуд, мала для овочів або для розморожування продуктів.
Склад поставки:
Мийка - 1 шт.
Сифон з переливом - 1 шт.
Комплект кріплень - 1 шт.
Шаблон для розмітки отвору під мийку - 1шт.
Форма мийки: Прямокутна
Конструкція мийки: Дві чаші з крилом
Матеріали виготовлення: Мийка: Нержавіюча сталь, товщиною 0,8 мм
Сифон: Пластмаса, випуск сифона - нержавіюча сталь
Варіанти виконання мийок: сатин - полірована сталь, декор - декорована сталь (шорстка поверхня)
Діаметр зливного отвору під сифон, мм: 114
Злив - перелив: Так
Отвір під змішувач: Немає
Підходить для кухонь великих розмірів.
Мийка має дві чаші і крило. Велика чаша для миття посуд, мала для овочів або для розморожування продуктів.
Склад поставки:
Мийка - 1 шт.
Сифон з переливом - 1 шт.
Комплект кріплень - 1 шт.
Шаблон для розмітки отвору під мийку - 1шт.
Параметри:
Тип встановлення: ВрізнаФорма мийки: Прямокутна
Конструкція мийки: Дві чаші з крилом
Матеріали виготовлення: Мийка: Нержавіюча сталь, товщиною 0,8 мм
Сифон: Пластмаса, випуск сифона - нержавіюча сталь
Варіанти виконання мийок: сатин - полірована сталь, декор - декорована сталь (шорстка поверхня)
Діаметр зливного отвору під сифон, мм: 114
Злив - перелив: Так
Отвір під змішувач: Немає
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція мийки | Двочашева з крилом |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Розташування крила | Зліва |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Діаметр зливного отвору | 1 1/2" |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Ширина мийки | 780 мм |
| Комплектація | |
| Клапан-автомат | Так |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 500 |
| Матеріал | нерж.сталь |
| Тип установки | Врізний |
| Ширина, мм | 780 |
- Ціна: 2 596 ₴

