Перегородка душу Aqua-World чорна 1000*1900 мм скло 8 мм WALK-IN

Новинка
- В наявності
- Код: ДкВп.100-TrBlack
15 004 ₴
+380 (67) 835-55-13
- +380 (95) 184-32-77
- +380 (96) 488-67-13
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скло загартоване NANO GLASS, товщиною 8 мм
Розпірки, крепленія - алюмінієві, завтовшки 1,2 мм, хромовані.
У комплекті: монтажні елементи, силіконові і магнітні ущільнювачі.
Розпірки, крепленія - алюмінієві, завтовшки 1,2 мм, хромовані.
У комплекті: монтажні елементи, силіконові і магнітні ущільнювачі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Італія |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Нерухома |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 8 мм |
| Конструкція жорстких шторок | Безкаркасні |
| Колір профілю | Чорний |
| Наявність дверей | Ні |
| Антиплаговое покриття | Так |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Прозоре |
| Колір скла | Безбарвний |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Комплектація | |
| Жорсткі шторки | Так |
| Піддон | Ні |
| Роликовий механізм | Ні |
| Гачки для розсувної системи | Ні |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 1900 мм |
- Ціна: 15 004 ₴

